Ogłoszenia na Niedzielę Palmową
1. Dzisiaj Niedziela Palmowa. Rozpoczynamy Wielki Tydzień – czas liturgicznego upamiętnienia Tajemnicy Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, której sercem i centrum jest Święte Triduum Paschalne. Dzisiaj o godz. 11.00 oprawę Mszy świętej zapewni nasz Zespół Instrumentalno-Wokalnego, który zaprasza również we wtorek po Mszy św. na wieczór pieśni o tematyce wielkopostnej.

2. Dzisiaj składka na ogrzewanie i na kwiaty.

3. Od poniedziałku do środy Msze św. – 7.00 i 18.00.

4. W tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świątecznej. Możliwość spowiedzi w naszym dekanacie na rozpisce w gablocie.

6. W czwartek rozpoczyna się Triduum Paschalne
Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa
18.00 - Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciemnicy.
Wielki Piątek – dzień śmierci Pana Jezusa (post ścisły ilościowy i jakościowy)
15.00 – Godzina Śmierci Jezusa – Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.30 – Droga Krzyżowa, Męka Pańska, Adoracja Krzyża, Komunia św. i adoracja Pana Jezusa w Grobie, Początek Nowenny do Miłosierdzia Bożego, śpiew Gorzkich Żali
Wielka Sobota – dzień oczekiwania na Zmartwychwstanie Pańskie
- Święcenie pokarmów w naszej Świątyni:  9:00, 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00
20.00 – Wigilia Paschalna - poświęcenie ognia, paschału i świec, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i poświęcenie wody chrzcielnej, liturgia eucharystyczna
Wielka Niedziela – Zmartwychwstanie Pańskie
6.00 – Msza św. rezurekcyjna z procesją wokół Świątyni
9.00, 11.00 - Msze święte Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego
Poniedziałek Wielkanocny - Msze Święte w drugi dzień świąt: 7:00, 9:00, 11:00

7. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek o 21:00 zapraszamy na katechezę i medytację wprowadzającą w Liturgię Triduum Paschalnego.

8. Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet będzie w niedzielę 23.04 o 11:00.

9. Dziękujemy za udział w rekolekcjach, spowiedzi i nabożeństwach wielkopostnych.

10. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

11. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

12. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.