Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj Odpust Parafialny ku czci św. Wojciecha – patrona naszej Parafii. Główna Msza św. Odpustowa o godz. 11.00 z procesją. Kazania głosi ks. Dr Wiesław Matyskiewicz – wieloletni sekretarz I Bpa Rzeszowskiego Kazimierza Górnego.

2. We wtorek rano wyjeżdża nasza pielgrzymka do Włoch. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 3.30. Obowiązki proboszcza przejmuje Ks. Mateusz.

3. W najbliższy wtorek o 18:30 i czwartek o 19:00 odbędą się kolejne spotkania przed uroczystością I Komunii Świętej.

4. W przyszłą niedzielę rocznica Komunii św. o godz. 12.30

5. Spotkania grup parafialnych:
Oaza Młodzieżowa i Oaza Dzieci Bożych - Piątek 18:00
Schola - Piątek 19:00

6. Intencje Mszy św., ogłoszenia, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

7. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

8. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i na najbliższą sobotę zapraszam rodziców dzieci które przeżywają rocznicę komunii św. Natomiast kolejna sobota – to rodzice dzieci pierwszokomunijnych.