Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj V Niedziela wielkanocna. Gościmy dzisiaj ks. Diakona Mikołaja i kleryków z WSD w Rzeszowie.

2. Zmiana tajemnic różańcowych – dzisiaj dla mężczyzn, za tydzień dla kobiet.

3. Jutro obchodzimy uroczystość św. Stanisława, a w sobotę MB Fatimskiej.

4. Nabożeństwa majowe każdego dnia w dni powszednie o 17:40, a w niedzielę o 15:40.

5. W najbliższy czwartek o 18:30 odbędzie się próba dla kandydatów do Bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę 14 maja, na Mszy o godz. 11:00, odbędzie się uroczyste włączenie kandydatów do grona ministrantów, a ministrantów starszych - do grona lektorów i akolitów. Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich parafian, a szczególnie rodziny chłopców, którzy mają dostąpić tego zaszczytu.

7. Spotkania grup parafialnych:
Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00
Schola - Piątek 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota o 10:30

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i na najbliższą sobotę zapraszam kolejne numery z kolejki.