Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj VI Niedziela wielkanocna. Dzisiaj po Mszy św. O 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet, a podczas Mszy św. o 11.00 włączenie kandydatów do grona ministrantów, a ministrantów starszych - do grona lektorów i akolitów.

2. Nabożeństwa majowe każdego dnia w dni powszednie o 17:40, a w niedzielę o 15:40.

3. W najbliższą środę o 18:30 zapraszamy rodziców i młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania na katechezę podsumowującą spotkania do bierzmowania, adorację i próbę do Bierzmowania.

4. W najbliższą niedzielę o 17:00 zapraszamy rodziny chcące pogłębić swoją wiarę i wzmocnić swoje relację rodzinne do naszej salki parafialnej na spotkanie integracyjne.

5. Akcja Katolicka proponuje wyjazd do Częstochowy w dniu 17 czerwca na dzień skupienia. Koszt 150zł. Zapisy u Pani Jolanty Wilk 730 708 270.

6. Komunikat Policji.

7. Spotkania grup parafialnych:
Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00
Schola - Piątek 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota o 10:30
Liturgiczna Służba Ołtarza razem z kandydatami na ministrantów - Sobota 11:30.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i na najbliższą sobotę zapraszam kolejne numery z kolejki.