Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa

1. Dzisiaj Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego. O 17:00 zapraszamy rodziny chcące pogłębić swoją wiarę i wzmocnić swoje relację rodzinne do naszej salki parafialnej na spotkanie integracyjne.

2. Nabożeństwa majowe każdego dnia w dni powszednie o 17:40, a w niedzielę o 15:40.

3. Zapraszamy chętnych rodziców, nauczycieli i uczniów 8 klas na Mszę Świętą we wtorek o 7:45 w intencji młodzieży przeżywającej egzaminy na zakończenie Szkoły Podstawowej.

4. W sobotę – wigilia uroczystości Zesłania Ducha Świętego. W naszej świątyni o godz. 21.00 rozpoczęcie czuwania, które zakończy się ok. północy. W programie Msza św., konferencja, adoracja, poczęstunek.

5. Zachęcamy do modlitwy w intencji młodzieży, która w poniedziałek 29 maja o 18:00 przyjmie sakrament Bierzmowania w naszym kościele.

6. Akcja Katolicka proponuje wyjazd do Częstochowy w dniu 17 czerwca na dzień skupienia. Koszt 150zł. Zapisy u Pani Jolanty Wilk 730 708 270.

7. Spotkania grup parafialnych:
Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00
Schola - Piątek 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota o 10:30.

8. Zapraszam do modlitwy za dk. Michała Mycka- brata naszego ks. Mateusza, który w sobotę przyjmie święcenia kapłańskie.

9. Został wykonany remont dzwonów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego działania.
10. Prace na cmentarzu.

11. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.
12. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

13. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i na najbliższą sobotę zapraszam rodziców młodzieży przystępującej w tym roku do bierzmowania.