Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Świętej
1. Dzisiaj Niedziela Najświętszej Trójcy –adoracyjna. Zmiana tajemnic dla mężczyzn (za tydzień dla kobiet).

2. Każdego dnia przed Mszą św. wieczorną lub w ramach nabożeństw – litania do Serca Pana Jezusa.

3. W najbliższy wtorek o 18:00 w naszym kościele Mszę św. z błogosławieństwem prymicyjnym będzie odprawiał ks. Michał Mycek. Zapraszamy wszystkich parafian.

4. W czwartek 8 czerwca - Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 7.00, 10.00 i o 16.00. O godz. 10.00 odbędzie się główna Msza św. Ołtarz główny w tym roku będzie usytułowany koło Ochotniczej Straży Pożarnej, a po niej procesja w stronę Spin. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w tej uroczystości. Wieczorem koncert Jednego Serca, Jednego Ducha.

5. Planujemy dwa wyjazdy do kina na film „Niebo nie może czekać.” Pierwszy już jutro dla dorosłych w kinie Helios - wyjazd o godz. 19.00. Koszt 25 zł. Drugi dla dzieci i młodzieży w sobotę 10 czerwca o 10:00 do kina Zorza. Autokar będzie czekał pod kościołem. Powrót planowany jest na godzinę 14:00. Zgody dla rodziców można zabrać z zakrystii.

6. Akcja Katolicka proponuje wyjazd do Częstochowy w dniu 17 czerwca na dzień skupienia. Koszt 150zł. Zapisy u Pani Jolanty Wilk 730 708 270.

7. Prace na cmentarzu.

8. Prace przy schodach kościoła.

9. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

10. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne numery.