Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj  Niedziela  w oktawie Bożego Ciała. Zmiana tajemnic dla kobiet.

2. W nadchodzącym tygodniu wspominamy – we wtorek – św. Antoniego, w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę – Niepokalanego Serca NMP.

3. Dziękuję za udział i zaangażowanie w Uroczystość Bożego Ciała - Wszystkim ruchom i stowarzyszeniom działającym w parafii - w sposób szczególny przygotowującym ołtarze mieszkańcom Spin. Ministrantom i Lektorom, Strażakom, Kołu Gospodyń Wiejskich, Dzieciom sypiącym kwiaty z ich rodzicami, odpowiedzialnym za nagłośnienie, Panu Kościelnemu i Organiście.

4. Do czwartku, po Mszy św. wieczornej – procesja eucharystyczna.

5. Ostatni dzwonek na wyjazd do Częstochowy w sobotę dnia 17 czerwca, o godz. 4.00 na dzień skupienia. Koszt 150zł. Zapisy u Pani Jolanty Wilk 730 708 270.

6. W naszej parafii powstaje grupa Dziewczęcej Służby Maryjnej, do której będą należały dziewczynki od klasy 3 SP. Będą przynosić dary i czytać modlitwę wiernych podczas Mszy w środę o 18:00 i w niedzielę o 11:00. Poświęcenie i rozdanie strojów dla nich odbędzie się w najbliższą niedzielę o 11:00 podczas Mszy dla rodzin z dziećmi. Po niej będzie indywidualne błogosławieństwo dla dzieci

7. Msza św. dziękczynna z okazji zakończenia roku katechetycznego w przedszkolu z prośbą o dalsze  Boże błogosławieństwo dla dzieci i ich rodziców zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Trzebownisku w dniu 15.06.2023r. (czwartek)  o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam y dzieci z rodzicami. Msza ta połączona będzie z zakończeniem oktawy Bożego Ciała i błogosławieństwem dzieci. Dlatego pamiątkowe dyplomy i upominki dzieci otrzymają nie jak do tej pory w kościele po Mszy św., ale tydzień później 22.06.2023r. (czwartek) podczas katechezy w przedszkolu.

8. Zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych do pomocy przy sprzątaniu placu obok kościoła po Mszy w najbliższy czwartek o 18:00.

9. Prace na cmentarzu.

10. Są jeszcze miejsca do żłobka i przedszkola w naszej parafii. Gdyby ktoś szukał to proszę mu przekazać wiadomość.

11. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

12. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

13. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne numery.