Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj o godz. 11.00 Msza św. z błogosławieństwem dla rodzin z dziećmi, podczas której zostanie powołana grupa Dziewczęcej Służby Maryjnej. O godz. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo uwielbienia prowadzone przez nasz zespół wokalno-instrumentalny. Rozpoczniemy je wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Miłosierdzia Bożego.

2. W nadchodzącym tygodniu wspominamy – w sobotę – Narodzenie św. Jana Chrzciciela.

3. Zapraszamy rodziny z dziećmi na piknik organizowany przez nasze grupy parafialne, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Rozpoczniemy Mszą Świętą o 16:00., a potem przejdziemy pod plebanię gdzie będzie wspólny grill i zabawy. Zakończenie jest planowane około 20:00.

4. Ks. Mateusz do chorych ze swojego rejonu pojedzie w najbliższą sobotę od 8:30.

5. Spotkanie  Rady Duszpasterskiej w środę po wieczornej Mszy św.

6. Podziękowania:
-rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rodzicom młodzieży bierzmowanej za złożone ofiary dla naszej parafii
-osobom przygotowującym ołtarze na Boże Ciało za ofiary, które zostały przez nich złożone dla parafii
- rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pomoc przy sprzątaniu placu obok kościoła po Mszy w ubiegły czwartek

7. Są jeszcze miejsca do żłobka i przedszkola w naszej parafii. Gdyby ktoś szukał to proszę mu przekazać wiadomość.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne numery.