Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj piknik dla naszych grup duszpasterskich po Mszy św. popołudniowej

2. W nadchodzącym tygodniu wspominamy – w czwartek – św. Piotra i Pawła

3. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00

4. W tym tygodniu Pierwsza Sobota Miesiąca – o 17.10 nabożeństwo pierwszosobotnie

5. Do chorych ze swojego rejonu pojadę w najbliższą sobotę od 9:00.

6. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci we wtorek po Mszy św.

7. Podziękowania:
-za koncert w ubiegłą niedzielę
-za pracę przy schodach braciom Kazimierzowi  Piotrowi
-za podmalowanie ubytków elewacji naszej świątyni pani Agnieszce

8. 6 lipca – przechodzi przez naszą miejscowość przemyska pielgrzymka na Jasną Górę. Jak co roku proszę o przygotowanie posiłku KGW, rodziców dzieci pierwszokomunijnych i naszych Strażaków. Można też według uznania wesprzeć finansowo to przyjęcie pielgrzymów kontaktując się z Paniami z KGW.

9. 10 lipca (poniedziałek) o godz. 18.00, zapraszamy na nabożeństwo uwielbienia prowadzone przez O. Witko.

10. Są jeszcze miejsca do żłobka i przedszkola w naszej parafii. Gdyby ktoś szukał to proszę mu przekazać wiadomość.

11. Podejmujemy prace przy ogrodzeniu naszej świątyni.

12. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

13. Zapraszam wszystkich z pomysłami, sugestiami i wskazówkami, co do funkcjonowania naszej parafii.

14. Prasa Katolicka czeka na swych czytelników.

15. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejnych 5 numerów.