Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą
1. Zmiana tajemnic różańca dla Mężczyzn, a w przyszłą niedzielę dla Kobiet.

2. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00.

3. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek i Piątek Miesiąca.
Pierwszy czwartek – 17.30 – modlitwa za kapłanów i o powołania kapłańskie
Pierwszy piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00
- Spowiedź od godz. 16.00
- Msza św. o godz. 18.00

4. W czwartek 6 lipca – przechodzi przez naszą miejscowość przemyska pielgrzymka na Jasną Górę. Jak co roku proszę o przygotowanie posiłku KGW, rodziców dzieci pierwszokomunijnych i naszych Strażaków. Można też według uznania wesprzeć finansowo to przyjęcie pielgrzymów kontaktując się z Paniami z KGW.

5. 10 lipca (poniedziałek) o godz. 18.00, zapraszamy na nabożeństwo uwielbienia prowadzone przez O. Witko.

6. Są jeszcze miejsca do żłobka i przedszkola w naszej parafii. Gdyby ktoś szukał to proszę mu przekazać wiadomość.

7. Kontynuujemy prace przy ogrodzeniu naszej świątyni.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Zapraszam wszystkich z pomysłami, sugestiami i wskazówkami, co do funkcjonowania naszej parafii.

10. Prasa Katolicka czeka na swych czytelników.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejnych 5 numerów.