Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą
1. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00.

2. Jest już kalendarz na następny rok. Można już zamawiać Msze św. na jubileusze i rocznice, a także w różnorakich intencjach.

3. Kancelaria parafialna podczas wakacji nie zawsze jest czynna. Wszystkich zainteresowanych proszę o wcześniejszy kontakt.

4. Duszpasterstwo pielgrzymkowe zaprasza do udziału w 46 Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Szczegóły na stronie pielgrzymki www.pielrzymka.rzeszow.pl.

5. Są jeszcze miejsca do żłobka i przedszkola w naszej parafii. Gdyby ktoś szukał to proszę mu przekazać wiadomość (najniższa cena w niepublicznej placówce).

6. Kontynuujemy prace przy ogrodzeniu naszej świątyni.

7. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

8. Zapraszam wszystkich z pomysłami, sugestiami i wskazówkami, co do funkcjonowania naszej parafii.

9. Prasa Katolicka czeka na swych czytelników.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejnych 5 numerów.