Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą
1. W tym tygodniu: wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu, każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

2. W środę Odpust Porcjunkuli.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

I czwartek – 17.40 - modlitwy o powołania, do św. Wojciecha patrona parafii, Msza św. o godz. 18.00
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu,
- od 16.00 – możliwość spowiedzi,
- o godz. 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa za grzechy.
I sobota – 17.10 – różaniec, rozważanie tajemnicy, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej za grzechy

4. W tym tygodniu nie będzie wizyty u chorych. Następnym razem przyjedziemy z posługą w I sobotę września. Jeżeli jest ktoś kto chciałby przyjąć księdza z sakramentami, prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii.

5. Na spotkanie w kancelarii parafialnej najlepiej umówić się telefonicznie 663 009 995.

6. Składka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

7. Przypominam o miejscach w żłobku i przedszkolu w naszej parafii.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Zapraszam wszystkich z pomysłami, sugestiami i wskazówkami, co do funkcjonowania naszej parafii.

10. Prasa Katolicka czeka na swych czytelników.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejnych 5 numerów.