Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą
Dzisiaj zmiana tajemnic różańca dla kobiet.

W tym tygodniu: środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu, każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe. Msze św. u nas jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. składka do puszek na poszkodowanych w powodzi w Słowenii. O godz. 11.00 - Msza św. z poświęceniem wieńców żniwnych. Nasze Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na wspólny przemarsz z tymi wieńcami z Domu Ludowego do Świątyni. Początek 10.40.

W następną niedzielę Dożynki Gminne w Stobiernej.

Na spotkanie w kancelarii parafialnej najlepiej umówić się telefonicznie 663 009 995.

Przypominam o miejscach w żłobku i przedszkolu w naszej parafii.

Komunikat Kominiarzy. 16-18 sierpnia kontrola przewodów kominowych.

Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

Zapraszam wszystkich z pomysłami, sugestiami i wskazówkami, co do funkcjonowania naszej parafii.

Prasa Katolicka w stałym miejscu.

Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejnych 5 numerów.