Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą
1. W tym miesiącu o stałej godz. 17.25 odmawiamy różaniec wg planu. Nie ma zatem innych nabożeństw w ciągu tygodnia.

2. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca, nabożeństwa połączone z odmawianiem różańca.

3. W pierwszy piątek możliwość spowiedzi od 16.00.

4. Zapraszamy na różaniec dla dzieci w piątek o 16:30, po którym będzie możliwość przyjęcia Komunii pierwszopiątkowej.

5. Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania z 7 i 8 klasy na Mszę i spotkanie w piątek o 18:00.

6. Nabożeństwo Pierwszej Soboty będzie miało następujący przebieg 18.00 – Msza św., po niej w kościele rozważanie jednej tajemnicy różańca, a później będziemy odmawiać różaniec idąc ulicami naszej miejscowości – od świątyni w stronę centrum.

7. Do chorych pojedziemy w sobotę od godz. 9.00.

8. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

9. Spotkania grup duszpasterskich w piątek:
-16.30 – Oaza Dzieci Bożych
- 18.00 – Oaza Młodzieżowa
- 19.00 - Schola

10. Dzisiaj składka do puszki na pomoc dla rodziny dotkniętej pożarem.

11. Do kupienia Album ze świątyniami naszej diecezji w tym z także naszej. Koszt 100 zł.

12. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

13. Prasa Katolicka do poczytania.

14. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam następnych.