Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą
1. Nabożeństwo różańcowe każdego dnia o godz. 17.20.
2. Dziękuję za uczestnictwo w Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca i spowiedź.
3. Zapraszamy na różaniec dla dzieci w piątek o 16:30 oraz na Mszę dla rodzin z indywidualnym błogosławieństwem w najbliższą niedzielę o 11:00.
4. Różaniec dla młodzieży odbędzie się w najbliższy piątek o 18:50.
5. W piątek Piesza Pielgrzymka do Terliczki (zakończenie nabożeństw fatimskich). Wyjście o 16.30.
6. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
7. Spotkania grup duszpasterskich w piątek:
-16.30 – Oaza Dzieci Bożych
- 18.00 – Oaza Młodzieżowa
- 19.00 - Schola
8. Zapraszamy wszystkie rodziny na dzień skupienia od soboty 21 do niedzieli 22 X w Domu Rekolekcyjnym w Czarnej Sędziszowskiej. Więcej informacji w zakrystii.
9. Do kupienia Album ze świątyniami naszej diecezji w tym z także naszej. Koszt 100 zł.
10. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.
11. Bogata oferta Prasy Katolickiej.
12. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam następnych.