Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą
1. Nabożeństwo różańcowe każdego dnia o godz. 17.20.

2. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. W naszym kościele do następnej soboty będzie figura Matki Bożej Brzemiennej. Zachęcamy do modlitwy w intencji rodzin, narzeczonych, znalezienia męża albo żony i o dar potomstwa. W tych intencjach będziemy szczególnie się modlić w tym tygodniu na codziennym różańcu o 17:20.

4. Spotkania grup duszpasterskich w piątek:
-16.30 – Oaza Dzieci Bożych, która zaprasza na różaniec dla dzieci o 16:30 a potem na spotkanie na salce
- 18.00 – Oaza Młodzieżowa, która zaprasza kandydatów do bierzmowania z 8 klasy na Mszę i spotkanie
- 19.00 - Schola.

5. Zapraszamy wszystkie rodziny na dzień skupienia od soboty 21 do niedzieli 22 X w Domu Rekolekcyjnym w Czarnej Sędziszowskiej. Koszt to 120 zł od osoby dorosłej i 90 od dziecka do 12 lat. Zapewniona opieka dla dzieci. W programie integracja, modlitwa, warsztaty z księdzem odpowiedzialnym za duszpasterstwo rodzin. Zapisy w zakrystii i przez link, który jest na naszych stronach internetowych.

6. Dzisiaj też składka do puszki na stypendystów fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7. Do kupienia Album ze świątyniami naszej diecezji w tym z także naszej. Koszt 100 zł.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Bogata oferta Prasy Katolickiej.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam następnych.