Ogłoszenia na Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła
1. Ostatnia niedziela października przypomina nam kolejną rocznicę poświęcenia naszej świątyni. Modlimy się za ofiarodawców, budowniczych żywych i zmarłych.
2. We wtorek od godz. 15.30 – spowiedź św., przed Uroczystością Wszystkich Świętych
3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. 7.00, 9.00, 11.00 i o 14.00 w kaplicy cmentarnej połączona z procesją i modlitwami za zmarłych.
4. W czwartek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. -  7.00, 9.00, 16.00 i 18.00
5. Wypominki i Różaniec od 2-8 listopada, przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30. W tych dniach także możliwość uzyskania odpustu zupełnego za jedną zmarłą osobę.
6. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
I czwartek – 17.30 – wypominki i różaniec zwłaszcza za zmarłych kapłanów
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu,
-  o 17.30 różaniec i wypominki
- o godz. 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa za grzechy.
- I sobota – 17.10 – różaniec z wypominkami, rozważanie tajemnicy, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej za grzechy
8. Spotkania grup duszpasterskich w piątek:
-16.30 – Oaza Dzieci Bożych
- 18.00 – Oaza Młodzieżowa i Kandydaci do Bierzmowania z klasy 8
- 19.00 - Schola
9. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje organizowane przez naszą parafialną Oazę, które odbędą się w Domu Rekolekcyjnym w Niechobrzu w dniach 10-12 listopada (piątek – niedziela). W programie: Eucharystia, Namiot spotkania, Spotkania w grupach, Wycieczka, Wieczorek pogodny, Wieczór filmowy i inne atrakcje. Link do zapisów i inne informacje są na naszych stronach internetowych.
10. 31.10, o godz. 21.00 - Wieczór modlitwy, na który zapraszają Wojownicy Maryi, zakończony Mszą św. o godz. 24.00.
11. W najbliższy wtorek o 18:00 w sanktuarium Matki Bożej w Głogowie Małopolskim jest organizowany Bal Wszystkich Świętych. W programie Msza Święta, przemarsz i zabawa do 21:00. Będą na nim młodzież z naszej Oazy i rodziny z Domowego Kościoła z naszej parafii. Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami. Szczegóły na plakacie.
12. 30.10 (jutro), OSP Trzebownisko, godz. 17.00 - Spotkanie dotyczące dotacji z programów służących oszczędności w zużyciu energii (plakat w gablocie)
13. Do kupienia Album ze świątyniami naszej diecezji w tym z także naszej. Koszt 100 zł.
14. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.
15. Bogata oferta Prasy Katolickiej
16. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam następnych