Ogłoszenia na XXXII Niedziela Zwykła
1. Wypominki i Różaniec do 8 listopada, przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.20 (dzisiaj po koronce). W tych dniach także możliwość uzyskania odpustu zupełnego za jedną zmarłą osobę. W następnych dniach listopada dziesiątek różańca i wypominki przed Mszą św. wieczorną i możliwość zyskiwania odpustów cząstkowych.
2. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
3. Dziękuję wszystkim, którzy przystąpili do spowiedzi, uczestniczyli w Mszach św. i modlitwach za zmarłych i wypominkach.
4. W Czwartek modlitwy do św. Andrzeja Boboli
5. W sobotę Narodowe Święto Niepodległości. W naszej Parafii będziemy go obchodzić:
- w piątek, o godz. 8.45 – Msza św. dla całej społeczności Naszej Szkoły Podstawowej
- w sobotę Msze św. za Ojczyznę o godz. 7 i 18.00
- w niedzielę o godz. 10.20 – program słowno-muzyczny przygotowany przez AK i zespół wokalno-instrumentalny pt. „W Polskę wierzę”
6. Na czas Święta Niepodległości zawieśmy na naszych domach flagi państwowe.
7. Spotkania grup duszpasterskich w piątek:
-16.30 – Oaza Dzieci Bożych
- 19.00 - Schola
8. Zapraszamy młodzież od 7 klasy SP do Rzeszowa na Dzień Młodzieży w niedzielę 26 listopada. W programie Msza Święta, przemarsz, dyskoteka, świadectwa zaproszonych gości i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapisy i więcej informacji w zakrystii albo u księdza Mateusza.
9. Do kupienia Album ze świątyniami naszej diecezji w tym z także naszej. Koszt 100 zł.
10. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.
11. Prasa Katolicka
12. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam następnych