Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny
 1. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny. Msze św. jak w każdą niedziele. O 16.00 – Msza św. na zakończenie roku z wystawieniem i nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym.

2. W poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w niedzielę.

3. Od wtorku do czwartku Msza św. tylko o godz. 7.00 rano.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. W czwartek rano– modlitwy o powołania i za kapłanów, w piątek – o godz. 15.00 adoracja, o 17.40 – nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św. wynagradzająca Sercu Jezusa za grzechy, w pierwszą sobotę (uroczystość Objawienia Pańskiego) – różaniec i rozważanie tajemnicy po koronce ok. 15.15.

5. Nie pojedziemy do chorych w sobotę (6.01) z racji Uroczystości. Ks. Proboszcz 5.01 (piątek), a ks. Mateusz 13.01 (sobota).

6. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

7. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską od 2.02 (wtorek) – ks. Mateusz – od Łąki w stronę komina, ks. Michał – w stronę komina druga strona.

8. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Poświęcenie kadzidła i kredy (będą dostępne zestawy).

9. W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 11.00 Zespół Muzyczno - Instrumentalny i Szkolny Chór Dziecięcy zapraszają na koncert kolęd.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Do poczytania prasa katolicka – Niedziela.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.