Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego
1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego. Kończymy okres Bożego Narodzenia, (kolędy śpiewamy do 2 lutego). Po Mszy św. o 11.00 koncert kolęd przygotowany przez Zespół Muzyczno - Instrumentalny i Szkolny Chór Dziecięcy pod kierunkiem Pana Arkadiusza Maciejowskiego.

2. Pamięcią modlitewną obejmijmy rodziców, którzy przynieśli nas do chrztu, rodziców chrzestnych, kapłana który nas ochrzcił.

3. Od poniedziałku do czwartku Msza św. tylko o godz. 7.00 rano, a od piątku o 7.00 i 18.00.

4. Do chorych ks. Mateusz pojedzie w sobotę od 9.00.

5. Każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

6. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską od miejsca gdzie została zakończona we wtorek.

7. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę parafialną do Portugalii Fatimy od 9-16 kwietnia. Program koło gazet. Bliższe informacje u pani Elżbiety Tomasik i Jolanty Wilk.

8. Społeczność Szkoły Podstawowej w Trzebownisku zaprasza na Jasełka oraz wspólne kolędowanie w dniu 12.01 (najbliższy piątek) o godz. 17.00 w dużej Sali gimnastycznej.

9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 i po niej, wystąpi Chór i orkiestra kameralna Nicolaus z Kraczkowej. Będą też sprzedawane ich płyty. Zapraszamy.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Do poczytania prasa katolicka – Niedziela, Gość.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.