Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj III niedziela w okresie zwykłym. Po Mszy św. o godz. 11.00, dzieci z naszego przedszkola wystawią jasełka. Zapraszamy.

2. W tym tygodniu:
- wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej,
- środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
- piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu,
- każdego dnia w naszej świątyni - koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. Oaza naszej parafii organizuje spotkanie integracyjne ze wspólnym oglądaniem filmu dla młodzieży od klasy 7 SP i starszych. Zapraszamy w najbliższą sobotę o 15:30 do salki pod Przedszkolem Parafialnym (wejście od strony stadionu).

4. Domowy Kościół z rejonu Rzeszów Północ zaprasza na bezalkoholowy bal dla młodzieży i rodzin z dziećmi, który odbędzie się 10 lutego w Trzebownisku. Rozpoczniemy Mszą Świętą, a potem przejdziemy do naszej remizy na dalszą część. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek i zabawę prowadzoną przez animatorów. Koszt to 40 zł dla osoby dorosłej oraz 20 zł dla dzieci i młodzieży. Zapisy są prowadzone w zakrystii i przez parafialnego facebooka.

5. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Portugalii/Fatimy od 9-16 kwietnia. Program koło gazet. Bliższe informacje u pani Elżbiety Tomasik i Jolanty Wilk.

6. Spotkania grup duszpasterskich w piątek:
Godz. 16:30 - Oaza Dzieci Bożych
Godz. 18:00 - Oaza Młodzieżowa
Godz. 19:00 - Schola

7. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8. Do poczytania prasa katolicka – Niedziela, Gość, Promyczek, Mały Gość.

9. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Rozpoczęliśmy nową kolejkę.