Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 12.30 - Rocznica I Komunii Świętej.

2. W tym tygodniu:
- wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści
- środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
- każdego dnia w naszej świątyni - Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
- o godz. 18.00– Msza św.
- I piątek – 3 maja – uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. w porządku niedzielnym. Spowiedź pierwszopiątkowa będzie pół godziny przed każdą Mszą Świętą w najbliższy piątek
- I sobota –  o 14:30 zapraszamy na katechezę i spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, ich rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwa i pozostałych chętnych. Będą obecni kapłani spoza parafii. O 17.10 – Nabożeństwo fatimskie ; różaniec, rozważanie tajemnicy,
- o godz. 18.00– Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej.

4. Do chorych pojedziemy w sobotę od 9:00.

5. Męski Różaniec ulicami Rzeszowa – początek sobota 16.15 – Kościół św. Krzyża.

6. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla Mężczyzn.

7. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym Odpuście Parafialnym. Szczególnie dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich za pomoc w ugoszczeniu Księży z naszego Dekanatu. Dziękuję młodzieży Oazowej ze Szkoły Średniej z naszej diecezji, która miała swe spotkanie w naszej świątyni za świadectwo przywiązania do Jezusa.

8. Próba I Komunii Świętej będzie we wtorek o 18:30.

9. Prosimy o modlitwę za dzieci, które w najbliższą niedzielę o 12:30 przyjmą w naszej parafii I Komunię Świętą.

10. Wybieramy się do Częstochowy na czuwanie Odnowy w Duchu św. Wyjazd 17 maja w piątek, o godz. 8.00 – powrót w sobotę wieczorem. Przejazd autobusem +nocleg – 200 zł. Zapisy u Pani Elżbiety Tomasik.

11. Trwają zapisy do naszego żłobka i przedszkola.

12. Intencje mszalne, ogłoszenia, zapowiedzi w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

13. Do poczytania prasa katolicka.

14. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam kolejne osoby.