Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
1. Dzisiaj Niedziela Najświętszej Trójcy.

2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic dla mężczyzn (za tydzień dla kobiet).

3. Każdego dnia do piątku, przed Mszą św. wieczorną o 17.35 – Nabożeństwo majowe.

4. W czwartek 30 maja - Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 7.00, 10.00 i o 16.00. O godz. 10.00 odbędzie się główna Msza św., a po niej procesja w stronę Łąki. Ołtarz główny w tym roku też będzie usytułowany koło Ochotniczej Straży Pożarnej. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w tej uroczystości. Zwłaszcza proszę o pomoc Strażaków, a także KGW, Ministrantów i Lektorów, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia i wszystkie wspólnoty i stowarzyszenia.

5. Wieczorem w dzień Bożego Ciała - koncert Jednego Serca, Jednego Ducha w Rzeszowie.

6. W tym tygodniu także pierwsza sobota miesiąca. Wieczorne nabożeństwo pierwszosobotnie zacznie się tym razem różańcem o godz. 17.45. Z rozważaniem Tajemnicy Różańcowej zaczekamy do przyjście Męskiej Grupy św. Andrzeja, która rozpoczyna kolejne 5 pierwszych sobót miesiąca, tym razem nawiedzając naszą parafię. Następnie Msza św. o 18.30 i procesja eucharystyczna.

7. Do chorych w sobotę od 9.00.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne numery.