Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XII Niedziela w okresie zwykłym.

2. W tym tygodniu:
- Poniedziałek – Narodzenie św. Jana Chrzciciela
- wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści
- środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
- piątek – adoracja od 17.00
- sobota – św. Piotra i Pawła (składka świętopietrze)
- każdego dnia przed Mszą św. wieczorną lub w ramach nabożeństw - litania do Serca Jezusa
- każdego dnia w naszej świątyni - Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z rodzicami uczestniczących w naszych grupach Parafialnych oraz dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą z rodzicami na Mszę św. dzisiaj o 16 00 oraz po niej na spotkanie integracyjne przy plebanii kończące rok formacyjny.

4. Są jeszcze miejsca do żłobka i przedszkola w naszej parafii. Gdyby ktoś szukał to proszę mu przekazać wiadomość.

5. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

6. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

7. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne osoby.