Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXI Niedziela w okresie zwykłym.

2. W tym tygodniu:
- wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści
- środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
- piątek – adoracja od 17.00
- każdego dnia w naszej świątyni - Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. Nasza parafia wprowadza standardy ochrony dzieci. Szczegółowy tekst znajduje się na stronie parafialnej pod zakładką Aktualności.

4. Od września można się wpisywać do istniejącej wspólnoty Wojownicy Maryi. Potrzebne informacje na stronach internetowych.

5. Kancelaria w okresie wakacyjnym – najlepiej się umówić.

6. Są jeszcze miejsca do żłobka i przedszkola w naszej parafii. Gdyby ktoś szukał to proszę mu przekazać wiadomość.

7. Przy naszej Szkole Podstawowej znajduje się kontener na makulaturę, która będzie przeznaczona na budowę studni w Czadzie.

8. Zachęcamy do podpisania petycji w obronie religii w szkole na stronie religiazostajewszkole.pl.

9. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

10. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne osoby.