Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXII Niedziela w okresie zwykłym.

2. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego rozpocznie się w poniedziałek o 9:30. Wcześniej od 9:00 będzie możliwość spowiedzi.

3. W tym tygodniu:
- wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści
- środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
- piątek – adoracja od 15.00
- każdego dnia w naszej świątyni - Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
- I czwartek – 17.40 - modlitwy o powołania, do św. Wojciecha patrona parafii, a o 18.00 – Msza św.
- I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu,
- od 16.00 – możliwość spowiedzi,
-Zapraszamy rodziców i dzieci, które przeżywały I Komunię w tamtym roku na katechezę i spowiedź w najbliższy piątek o 16:00.
-Młodzież z VII i VIII klasy zapraszamy na spowiedź w piątek od 16:00 do 18:00 i w sobotę na nabożeństwo w 17:30 w ramach przygotowania do Bierzmowania.
- o godz. 18.00 - Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa.
- I sobota – 17.30 – różaniec, rozważanie tajemnicy,
- o godz. 18.15– Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej.

5. Do chorych pojedziemy w sobotę od 9:00.

6. Męski Różaniec ulicami Rzeszowa – początek sobota 16.15 – Kościół św. Krzyża do naszej parafii.

7. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla kobiet.

8. Nasza parafia wprowadza standardy ochrony dzieci. Szczegółowy tekst znajduje się na stronie parafialnej pod zakładką aktualności.

9. Od września można się wpisywać do istniejącej wspólnoty Wojownicy Maryi. Potrzebne informacje na stronach internetowych.

10. Kontener na makulaturę przy SP w Trzebownisku.

11. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

12. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

13. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne osoby.