Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXIII Niedziela w okresie zwykłym.

2. W tym tygodniu:
- wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści
- środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
- piątek – adoracja od 17.00
- każdego dnia w naszej świątyni - Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. Zapraszamy na Mszę dla rodzin z dziećmi w najbliższą niedzielę o 11:00.

4. W piątek rozpoczyna spotkania nasza parafialna Oaza. Od 16:30 spotkania mają dzieci od 3 do 6 klasy jako Oaza Dzieci Bożych. Ich spotkanie kończy się około 18:30. Po Mszy o 18:40 spotkanie rozpoczyna młodzież od 7 klasy Szkoły Podstawowej jako Oaza Młodzieżowa. Zakończenie około 20:30. Zapraszamy.

5. Spotkania rozpoczynają także ministranci i lektorzy. Zbiórka rozpocznie się w sobotę o 11:00. Zakończenie jest planowane na 13:30. Spotkania LSO są planowane w każdą drugą sobotę miesiąca.

6. Dziewczęca Służba Maryjna będzie miała spotkania w każdą drugą niedzielę miesiąca o 10:20 w salce. W tym tygodniu wyjątkowo będzie ono w następną niedzielę o 10:20.

7. Koło naszej szkoły znajduje się kontener na makulaturę. Zyski ze złożonych książek, gazet i innych rzeczy papierniczych zostaną przeznaczone na budowę studni w Czadzie.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne osoby.