Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą
1. Każdego dnia w naszej świątyni - Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

2. Miesiąc październik – Miesiąc Różańca św. Nabożeństwa o 17.30, Niedziela 15.30. W czwartek, ponieważ różaniec prowadzi (jak w każdy IV czwartek) grupa modlitewna Medziugorie, rozpoczniemy modlitwy już o godz. 17.00 (ale można też przyjść na 17.30 na drugą już wtedy część różańca.

3. Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzinami na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w najbliższą niedzielę i rozpocznie Mszą św. o 16:00. Na tej Mszy będzie śpiewała również nasza Schola dorosłych. Szczegóły na plakacie.

4. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Kandydaci do Bierzmowania z 8 klasy – Wtorek 18:30 w salce,
Oaza – Piątek 18:30
Schola – Piątek 19:00

5. W sobotę kandydaci do Bierzmowania z 8 klasy wyjeżdżają na rekolekcje do Niechobrza. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

6. Proszę o uporządkowanie cmentarza, zwłaszcza wokół swoich grobów.

7. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych w czwartek 31.10, od godz.15.00 (jest to także spowiedź pierwszopiątkowa).

8. Kartki z wypominkami przy gazetach.

9. Planowany jest wyjazd na Marsz Niepodległości. Prosimy o informację zwrotną czy będą chętni.

10. Dziękuję różom różańcowym za wsparcie w wyposażeniu nowej plebanii. Zostały zakupione lodówka i komputer. Bóg zapłać. Msza za parafian w tym za ofiarodawców – zawsze w III niedzielę miesiąca.

11. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

12. Prasa Katolicka w znanym miejscu w tym kalendarz misyjny.

13. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne osoby.