Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą
  1. 1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca października.

2. 2. W tym tygodniu przeżywamy:

-w czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze Święte do południa jak w niedzielę, a popołudniu Msza Święta w Kaplicy Cmentarnej o godz. 14.00 a po niej procesja i modlitwa nad grobami. 1-8 listopada możliwość zyskiwania odpustów zupełnych pod zwykłymi warunkami z uwzględnieniem nawiedzenia cmentarza.

1 listopada przy bramie cmentarza młodzież z KSM będzie sprzedawać znicze na swoje cele statutowe, a Rada Parafialna zorganizuje kwestę na potrzeby cmentarza i parkingu.

- w piątek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień zaduszny). Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00. Po ostatniej Mszy Świętej Młodzież z KSMu zaprasza na cmentarz, gdzie będzie odmawiany różaniec za zmarłych.

1. 3. Wszystkich zapraszamy do Kościoła na wypominki:

- od 2-8 listopada - o godz. 17.30 Różaniec z wypominkami, a po nim Msza Święta.

- od 9-31 listopada – jeden dziesiątek różańca po Mszy Świętej wieczornej.

1. 4. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych i pierwszym Piątkiem i Sobotą miesiąca w środę 31.10 od godz. 15.00.

2. 5. Chorych odwiedzimy w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 8.30.

3. 6. Dzisiaj o godz. 11.00 Msza Święta szkolna, podczas której zostaną ustanowieni nowi Ministranci, przygotowani przez ks. Mateusza. Dziękuję rodzicom za współpracę i życzliwość w tym względzie.

4. 7. Kupiliśmy kilka rzeczy potrzebnych do liturgii, a mianowicie: alby lektorskie, komeżki, pateny, naczynko do obmycia (lavabo), bursy na Najświętszy Sakrament potrzebne przy odwiedzaniu chorych. Mam zamiar jeszcze zakupić mikrofon bezprzewodowy, bo ten się już nie sprawdza (trzaski, szumy podczas różańca i chrztu.

5. 8. Zostały także wymienione lekcjonarze i Mszał. Dotychczasowe zostały przekazane do parafii polskich na Ukrainie.

6. 9. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych zgodziłem się na przeprowadzenie składki do puszek aby wspomóc finansowo kosztowne leczenie naszej parafianki Pani Magdaleny Kuźma. Zachęcam wszystkich do ofiarności.

7. 10. Przypominamy! Wójt Gminy Trzebownisko i Fundacja SOS Życie zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne. Postój CytoMammobusu – Trzebownisko przy Domu Ludowym 29-31 bm. od godz. 9-17 (plakat w gablocie). Nie zaniedbujmy tej sprawy.

8. 11. Ciągle dostępne kartki na wypominki. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych.

12. Są prowadzone prace przy parkingu cmentarnym, gdzie ma być położony asfalt.

9. 13. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

10. 14. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej- pojawiły się nowe tytuły.

11. 15. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.