Ogłoszenia na XXXI Niedziele Zwykłą
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca listopada. Składka na seminarium duchowne. W dalszym ciągu możliwość zyskiwania odpustów zupełnych pod zwykłymi warunkami z uwzględnieniem nawiedzenia cmentarza.

2. Wszystkich dalej zapraszamy do Kościoła na wypominki:
- do 8 listopada - o godz. 17.30 Różaniec z wypominkami, a po nim Msza Święta.
- od 9-31 listopada – jeden dziesiątek różańca po Mszy Świętej wieczornej.

3. Kandydaci do Bierzmowania: środa, godz. 18.00 Msza św. i spotkanie dla klas III gimnazjum, a później o godz. 19.20 kandydatki do Bierzmowania z klas VIII SP spotkanie w salce KSM.

4. W przyszłą niedzielę 100 rocznica odzyskania niepodległości. W naszej miejscowości i parafii możemy uczestniczyć w wielu uroczystościach:

Piątek 9 listopada - Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i uczniowie SP zapraszają na:
- o godz. 9.30 – Marsz dla Niepodległej spod Przedszkola do Kościoła, gdzie zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę i zostaną złożone kwiaty przed tablicą poświęconą pamięci Ks. Czyża, który walczył o wolność i niepodległość.
- o godz. 11.11 - pod Szkołą Podstawową zostanie odśpiewany Hymn Państwowy w ramach akcji Rekord dla Niepodległej.
-o godz. 11.30 – uroczysta akademia przygotowana przez uczniów.

Sobota 10 listopada – godz. 18.00 - Msza św. a po niej Wieczornica Patriotyczna przygotowana przez KSM naszej parafii

Niedziela 11 listopada
- godz. 9.00 – Msza święta, po której dzieci ze SP przedstawią program poetycki o Ojczyźnie
- godz. 11.00 - Uroczysta Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny, a po niej Program Słowno-muzyczny przygotowany przez Akcję Katolicką i Chór Parafialny Echo. Uroczystości zakończone zostaną złożeniem wiązanki kwiatów pod tablicą poświęconą pamięci ks. Czyża.
- godz. 16.00 – Msza św. a następnie konferencja Pana Dra Dariusza Zięby dotycząca odzyskania niepodległości

5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Kobiet zastanie przesunięta na 3 niedzielę listopada

6. Ministranci i lektorzy będą mieli spotkanie w poniedziałek o 18:30 w kościele.

7. Dziękuję za pieniądze złożone do puszek na kweście przy cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby pomóc zebrać te środki.

8. Dzisiaj składka do puszek na leczenie naszej parafianki Pani Magdaleny Kuźma.

9. W przyszłą niedzielę kwesta na budowę Pomnika Marszałka Piłsudskiego w Rzeszowie

10. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na cele misyjne będzie od 5.11 -7.11 do godz. 12.00 na parkingu na domem parafialnym (plakat w gablocie).

11. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

12. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

13. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.