Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą
  1. 1. Dziś, w drugą niedzielę miesiąca listopada, obchodzimy 100-ną rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczystości w naszej miejscowości trwają już od piątku, zapoczątkowane przez Szkołę Podstawową. Wczoraj miała miejsce piękna wieczornica KSM, a dzisiaj po każdej Mszy św. wspominamy ten piękny jubileusz okolicznościowymi inscenizacjami.

2. 2. Wszystkim, którzy przygotowali te spektakle, występowali, ustroili kościół serdecznie dziękuję. W sposób szczególny Panu Wójtowi z Radą Gminy, Panu Sołtysowi wraz z Radą Sołecką, Kołu Gospodyń Wiejskich, Akcji Katolickiej, Chórowi, KSM, Strażakom z OSP, Pani Dyrektor wraz z Gronem Nauczycielskim i Uczniom.
  1. 3. Zapraszamy dziewczynki ze Szkoły Podstawowej, chętne do śpiewania w kościele, w ramach tworzącego się zespołu muzyczno-instrumentalnego, na spotkanie w sobotę o godz. 16.00

2. 4. Przypominamy, że do końca miesiąca, po każdej mszy św. wieczornej są wypominki.

3. 5. Intencje mszalne wywieszone w gablocie, na stronie www i Facebooku.

4. 6. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

5. 7. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.