Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj III niedziela miesiąca listopada i XXXIII niedziela w okresie zwykłym. W przyszłą niedzielę, ostatnią tego roku liturgicznego, obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

2. W tym tygodniu w czwartek 22 listopada 2018 o godz. 18.00 Msza św. a po niej o godz. 18.30 - Czuwanie Modlitewne z Uwielbieniem pt. „Do nieba z św. Stanisławem Kostką,” animowane przez grupę Wiara Serc. Zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania, a także wszystkich chętnych (plakat w gablocie).

3. Zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów na zbiórkę w poniedziałek po Mszy wieczornej w kościele.

4. Kolejne spotkanie zespołu śpiewającego w sobotę o 17.00, a później pierwszy śpiew na Mszy św. wieczornej.

5. Niestety nie uda się wymienić pieca w naszym kościele. Nasz wykonawca, po zapoznaniu się z sytuacją, stwierdził, że sama wymiana pieca nic nie da, jeżeli wstawimy go w ten dotychczasowy układ kanałów nawiewowo-ssących, które nie spełniają swego zadania. Będzie lepiej jeżeli dokonamy konkretnej i spokojnej modernizacji całego systemu w okresie letnim przyszłego roku.

6. Zakończyliśmy prace przy parkingu cmentarnym. Została też doczepiona lampa, która dyskretnie oświetla nowy parking. Wszystkim dziękuję za wsparcie modlitewne, życzliwość i pomoc finansową. Z Waszą pomocą postaram się stopniowo spłacać spływające rachunki. Dzięki kweście na cmentarzu została już spłacona Alejka.

7. Pani Magdalena serdecznie dziękuje za wsparcie udzielone jej na potrzeby leczenia.

8. Przypominamy, że do końca miesiąca, po każdej mszy św. wieczornej są wypominki.

9. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

10. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

11. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.