Ogłoszenia na Uroczystość Chrystusa Króla
1. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W katedrze ślubowanie nowych członków.

2. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

3. Następna niedziela jest I niedzielą adwentu. Spróbujmy przeżyć czas adwentu w sposób piękny, rezygnując, albo redukując używanie rzeczy, które nas zniewalają.

4. W piątek wspomnienie św. Andrzeja Apostoła.

5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

6. Wczoraj odbyła się inauguracja zespołu śpiewającego. Kolejna próba w przyszłą sobotę o godz. 17.00, a później śpiew podczas liturgii. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej inicjatywie kolejne dzieci i młodzież.

7. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci we wtorek o godz. 17.00.

8. Otrzymujemy wiele podziękowań (zbiórka zużytego sprzętu AGD, zbiórka na pomnik Piłsudskiego itd.). Wszystkie w gablocie.

9. Przypominamy, że do końca miesiąca, po każdej Mszy św. wieczornej - wypominki.

10. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

11. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

12. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.