Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu
1. Dzisiaj II niedziela Adwentu. Zbieramy dzisiaj do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2. Zapraszam we wtorek przed Mszą Świętą o godz. 17.30 na kolejny Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, wynagradzający za grzechy i z prośbą o nawrócenie grzeszników, a w piątek przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.00 – na cichą godzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Codziennie o godz. 18.00 - Msze św. adwentowe – Roraty. Zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych.

4. Zespół wokalno-śpiewający będzie miał próbę w sobotę o godz. 17.00. Zapraszamy jeszcze dziewczynki do zapisywania się. Ciągle zachęcam też uzdolnionych głosowo do zasilenia naszego chóru parafialnego.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. szkolna, na którą zapraszamy dzieci z naszej szkoły.

6. Serdecznie dziękuję za przygotowanie i udział w odpuście parafialnym.

7. Świece Caritas do nabycia przy ołtarzu bocznym - mała 5zł a duża 12.

8. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

9. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

10. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.