Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu
1. Dzisiaj III niedziela Adwentu (Gaudete).

2. W czwartek 20 grudnia - Spowiedź Adwentowa w naszej parafii w godzinach: 9.00 – 10.30/11.00 – 12.00/ 15.00 – 16.30/17.00 – 17.30.

3. Zapraszam we wtorek przed Mszą Świętą o godz. 17.30 na kolejny Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, wynagradzający za grzechy, z prośbą o dobrą spowiedź. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. Codziennie o godz. 18.00 - Msze św. adwentowe – Roraty.

5. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii osób chorych, które chciałyby przystąpić do spowiedzi i Komunii przed Świętami. Do nich udamy się w najbliższy poniedziałek (jutro) od 15:15. Do pozostałych chorych, których odwiedzamy w I soboty, przyjedziemy w sobotę 5 stycznia.

6. Dziękuję za składkę do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie – 1368,61zł.

7. Dziękuję KSM za zaniesienie opłatków do naszych domów. Zebraliśmy 7619,10. Po odliczeniu kosztów opłatków, kwota została podzielona na trzy części: I część na KSM, druga na jedną ratę na ogrzewanie Kościoła, trzecia na organistę i dyrygenta chóru. (gablota). Można się jeszcze zaopatrzyć w Opłatki na Wigilię. Są one wystawione w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8. Rusza natomiast nowa inicjatywa Akcji Katolickiej, mająca na celu pomoc biednym rodzinom w Kazachstanie za pośrednictwem ks. Jana Radonia (szczegóły w gablocie).

9. Świece Caritas do nabycia przy ołtarzu bocznym – mała 5zł.

10. W kościele znaleziono pewną kwotę pieniędzy. Proszę o kontakt.

11. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

12. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.