Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu
1. Dzisiaj IV i ostatnia niedziela adwentu. Jutro zakończenie Rorat – rano o godz. 7.00.

2. Jutro także wigilia Bożego Narodzenia. Zaleca się zachować wstrzemięźliwość postną. Msza Święta – Pasterka o godz. 24.00, a przed Pasterką Czuwanie animowane przez KSM. Składka z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.

3. We wtorek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00.

4. W środę Święto Św. Szczepana. Msze święte tylko do południa o 7, 9 i o 11. Po Mszy św. o godz. 11.00 – kolędowanie prowadzone przez Zespół Wokalno – instrumentalny. Składka z tego dnia przeznaczona na Instytut Teologiczno – Pastoralny.

5. W czwartek 27 grudnia imieniny Księdza Biskupa Ordynariusza Jana. Módlmy się w intencji naszego Pasterza.

6. W tym tygodniu rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską. Plan wizyty w gablocie i na stronach internetowych parafii. Jeżeli ktoś życzy sobie złożyć ofiarę, może to zrobić w kościele na tacę. Nie przyjmujemy ofiar podczas wizyty duszpasterskiej w domach.

7. Zapraszamy wszystkie rodziny i małżeństwa, szczególnie przeżywające 25 i 50 rocznicę swojego ślubu w następną niedzielę na Mszę Świetą o 11:00. Zostaną wtedy uroczyście odnowione przyrzeczenia małżeńskie.

8. Ze względy na Wizytę Duszpasterską Msze święte w dni powszednie tylko o godz. 7.00.

9. Próba zespołu śpiewającego w czwartek 28 grudnia o godz. :10.00.

10. KSM będzie rozprowadzał zestawy na Uroczystość Trzech Króli dn. 30 grudnia i 6 stycznia po wszystkich Mszach Świętych.

11. Strażacy przyniosą kalendarze do naszych domów dnia 29 grudnia.

12. Ruszają także kolędnicy misyjni. 29 grudnia –od szkoły w stronę basenu, 30 grudnia – na zawodziu, od krzyżówki do Zaczernia, 6 stycznia – centrum, stara droga i ścieżki.

13. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

14. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

15. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie wystroju Kościoła na święta.

16. Plan kolędy:

Piątek 28.12 od 9:00 do 20:00

Ks. Proboszcz:

Spiny od strony Terliczki

Ks. Mateusz:

Od basenu do kościoła (lewa strona)

Sobota 29.12 od 9:00 do 20:00

Ks. Proboszcz:

Spiny (dalsza część), Zawodzie (lewa strona w kierunku Łąki)

Ks. Mateusz:

Od basenu w stronę Mleczarni (prawa strona)