Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny
1. Dzisiaj święto Świętej Rodziny –Jezusa, Maryi i Józefa. Szczególnie modlimy się za Małżeństwa z naszej parafii. Podczas Mszy świętej o godz. 11.00, odprawianej za małżeństwa z naszej parafii, świętujące w tym roku jubileusz 50 i 25-lecia – odnowienie przysięgi małżeńskiej.

2. Jutro o godz. 15.00 – Msza święta na zakończenie Starego Roku ze sprawozdaniem i nabożeństwem dziękczynnym za miniony rok.

3. We wtorek - Nowy Rok - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. Jest to dzień modlitw o pokój na świecie.

4. W środę, czwartek i sobotę – Msze święte tylko o godz. 7.00, a w piątek o 7.00 i o 18.00. W piątek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z Koronką.

5. Kancelaria czynna tylko po Mszach świętych.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. Możliwość spowiedzi w piątek przed Mszą świętą ranną i wieczorną.

7. Chorych odwiedzimy w pierwszą sobotę 5 stycznia od godz. 8.30.

8. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej. Plan wizyty w gablocie i na stronach internetowych parafii.

9. W przyszłą niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu obchodzimy Misyjny Dzień Dzieci. Podczas każdej Mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Składka na misje.

10. W Uroczystość Objawienia Pańskiego (6.01.19) po Mszy św. o godz. 11.00 – Koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego „Echo”. Zapraszamy.

11. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

12. Dziękujemy za czytanie prasy katolickiej.

13. Dziękujemy za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.