Ogłoszenia na Uroczystość Objawienia Pańskiego
1. Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po wszystkich Mszach świętych poświęcenie kadzidła i kredy. Składka przeznaczona na misje.

2. Dzisiaj również po Mszy św. o godz. 11.00 – Koncert Kolęd naszego chóru „Echo”.

3. Trwa kolęda dzieci z Koła Misyjnego (dzisiaj ostatni etap - centrum). Dziękujemy za ich przyjęcie.

4. Kancelaria czynna tylko po Mszach świętych od ok. godz. 7.30.

5. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej. Plan wizyty w gablocie i na stronach internetowych parafii.

6. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Świąt Bożego Narodzenia. W sposób szczególny za to przygotowanie duchowe do świąt: za udział w mini rekolekcjach, podejmowane postanowienia adwentowe, uczestnictwo dzieci, młodzieży i dorosłych w Mszach św. roratnych, spowiedź i komunię świętą. Dziękuję także za przygotowanie szopki i wystroju świątecznego, ofiarodawcy za choinki, służbie kościelnej za oprawę.

7. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają parafię materialnie. Zwłaszcza tym anonimowym. Nie dziękowałem w ostatni dzień roku, bo chciałem, aby podziękowania dotarły do większości parafian uczestniczących we mszach świętych. Wsłuchując się w Wasz głos i sugestie, proponuję, aby w każdą trzecią niedzielę miesiąca zbierać tzw. Składkę Inwestycyjną na pokrycie bieżących inwestycji parafii.

8. W tym tygodniu ciąg dalszy Wizyty Duszpasterskiej – plan w gablocie i w internecie.

9. Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebownisku zaprasza na Wspólne Śpiewanie Kolęd – przyszła niedziela 13 stycznia o godz. 17.00 w Domu Ludowym.

10. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

11. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

12. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.

13. Dziękujemy za życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, życzenia dla naszej wspólnoty parafialnej, które złożyli:

Księża Biskupi Diecezji Rzeszowskiej: Bp Ordynariusz Jan Wątroba
                                                                    Bp Pomocniczy Edward Białogłowski
                                                                    Bp Kazimierz Górny
Abp metropolita przemyski Adam Szal wraz z organizatorami pielgrzymki w imieniu pielgrzymów
Księża Rektorzy: WSD w Rzeszowie, KUL w Lublinie, Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie
Ksiądz Dyrektor Caritas w Rzeszowie i Prezes Zarządu Towarzystwa św. Brata Alberta
Księża z Dekanatu Rzeszów - Północ
Diecezjalny Asystent AK, Zarząd DIAK oraz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej
Dyrekcja i pracownicy Katolickiego Radia Via
Wydawnictwo i Drukarnia „Bonus Liber”
Redaktor Naczelna „Niedzieli” Lidia Dudkiewicz