Ogłoszenia na Święto Chrztu Pańskiego
1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego - liturgiczny koniec okresu Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

2. Dziękuję chórowi „Echo” za koncert w ubiegłą niedzielę. Zachęcam wszystkich uzdolnionych do zapisywania się do naszego chóru.

3. Dziękuję dzieciom z Koła Misyjnego pod opieką Pani Agnieszki – katechetki za zorganizowanie kolędy misyjnej. Dziękuję wszystkim za ich przyjęcie.

4. Dobiegła także Zbiórka Bożonarodzeniowa zorganizowana przez Akcję Katolicką dla biednych rodzin w Kazachstanie. Dziękujemy ofiarodawcom za ich hojność. Środki zostaną przekazane na ręce ks. Jana Radonia.

5. Kancelaria czynna tylko po Mszach świętych od ok. godz. 7.30.

6. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej. Plan wizyty w gablocie i na stronach internetowych parafii.

7. Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebownisku zaprasza na Wspólne Śpiewanie Kolęd – dzisiaj 13 stycznia od godz. 17.00 w Domu Ludowym.

8. W piątek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

9. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

10. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

11. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.