Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj III Niedziela w okresie zwykłym.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz.17 i piątek od godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pojednania, zwłaszcza młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

3. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, a w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

4. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Zachęcamy do przyjścia i przyniesienia gromnic na liturgię i do ich poświęcenia. Składka na zakony kontemplacyjne.

5. W najbliższą sobotę o 17:10 rozpoczynamy cykl nabożeństw z okazji pierwszych sobót miesiąca. Będą one trwały przez kolejne 5 miesięcy do czerwca tego roku. Będzie to okazja do wypełnienia prośby Matki Bożej z Fatimy, która wzywała do zadośćuczynienia za grzechy. Do dobrego przeżycia tego nabożeństwa potrzebna jest spowiedź z intencją wynagrodzenia za grzechy przeciwko Najświętszemu Sercu Maryi. W naszej parafii można ją odprawić w tym tygodniu codziennie przed Mszami, w czwartek od 17:00 i w piątek od 16:00. Prosimy o wcześniejsze skorzystanie z tego sakramentu. Na to nabożeństwo zapraszamy także wszystkich uczniów klas VI, rozpoczynających drogę przygotowania do sakramentu bierzmowania. Uczniowie spoza naszej szkoły otrzymają wtedy indeksy.

6. Rodzice i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej przyjdą w sobotę na Mszę o 18:00, podczas której dostaną modlitewniki.

7. Chorych odwiedzimy w sobotę. Początek od godz. 10.

8. W poniedziałek zbiórka ministrantów o godz. 18.30.

9. Zakończyła się Wizyta Duszpasterska. Gdyby ktoś był nieobecny, a chciałby jednak zaprosić Kapłana z błogosławieństwem i modlitwą, proszę w tym tygodniu zadzwonić lub umówić się osobiście z księdzem po Mszach świętych tego tygodnia.

10. Składka na cele inwestycyjne w naszej parafii przebiegła bardzo dobrze. Za złożone ofiary serdecznie wszystkim składającym dziękuję. Bóg zapłać.

11. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

12. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

13. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.