Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj IV Niedziela w okresie zwykłym - adoracyjna. Ponieważ jest to wspomnienie św. Błażeja, po Mszy Świętej - poświęcenie jabłek, a po adoracji dla chętnych - błogosławieństwo gardła. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

3. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która będzie teraz odprawiana przed Mszą wieczorną o 17:45. Zachęcamy do pisania próśb. Skrzynka na intencje jest na klęczniku pod obrazem bł. Jerzego Popiełuszki.

5. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

6. We wtorek 5.02 - wspomnienie św. Agaty. Po Mszach świętych poświęcenie chleba, wody i soli.

7. Spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP i III GIM będzie w najbliższą środę. Rozpoczniemy Mszą Świętą o 18:00, a po niej spotkanie w Kościele.

8. Dziękuję za uczestnictwo w nabożeństwie pierwszego piątku i pierwszej soboty, za spowiedzi, komunię świętą i modlitwy wynagradzające za grzechy nasze i całego świata. Kultywujmy te pobożności i zachęcajmy się nawzajem do uczestnictwa w nich w przyszłym miesiącu – zwłaszcza młodzież.

9. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

10. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

11. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.