Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj V Niedziela w okresie zwykłym.

2. W poniedziałek przeżywamy Dzień Chorego. Po Mszy świętej o 18.00 zostanie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych.
Namaszczenie chorych, jak mówi sama nazwa, jest dla umocnienia ducha i ciała tych, którzy ze względu na chorobę czy podeszły wiek poważnie niedomagają bądź wręcz znajdują się w niebezpieczeństwie śmierci. Sakrament ten można także przyjąć kolejny raz, jeśli chory po wyzdrowieniu ponownie ciężko zachoruje lub w czasie trwania tej samej choroby niebezpieczeństwo stanie się poważniejsze. Zaleca się także przyjęcie sakramentu namaszczenia chorych przed trudną operacją.
3. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45. Zachęcamy do pisania próśb. Skrzynka na intencje jest na klęczniku pod obrazem bł. Jerzego Popiełuszki.

5. W czwartek po Mszy św. – wieczór uwielbienia ze św. Judą Tadeuszem (plakat w gablocie).

6. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 zakończona Koronką do miłosierdzia Bożego.

7. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

9. Intencje mszalne i ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

11. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.