Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj VII Niedziela w okresie zwykłym. W tym tygodniu:

2. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45. Zachęcamy do pisania próśb.

4. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz.17 i piątek od godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pojednania zwłaszcza młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Jest to też spowiedź, aby dobrze rozpocząć Wielki Post.

6. W sobotę o 17.10 kolejne nabożeństwo pierwszo-sobotnie. To okazja do wypełnienia prośby Matki Bożej z Fatimy, która wzywała do zadośćuczynienia za grzechy. Na to nabożeństwo zapraszamy także wszystkich uczniów klas VI, którzy rozpoczęli drogę przygotowania do sakramentu bierzmowania.

7. W sobotę odwiedzimy chorych od godz. 8.30.

8. 7 marca rozpoczynamy w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie. Będą one przeprowadzane we wszystkie czwartki po Mszy świętej wieczornej.

9. Intencje mszalne i ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii .

10. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

11. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.