Ogłoszenia na VIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj VIII Niedziela w okresie zwykłym. Składka na Seminarium Duchowne.

2. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45 (zachęcamy do pisania próśb).

3. W środę początek 40-dniowego okresu Wielkiego Postu – czasu, w którym przez słuchanie Słowa Bożego, modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego, Kościół przygotowuje się do Świąt Paschalnych.
-Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 z obrzędem posypania głów popiołem. W tym dniu – post jakościowy i ilościowy.
-Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny
- Zachęcamy również do podjęcia walki z różnorodnymi nałogami.

4. W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów i o powołania.

5. W piątek o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży, o 17.00 adoracja, o 18.00 Msza św., a po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich.

6. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.10 – Zapraszamy.

7. Kandydaci do bierzmowania z klas VIII SP i III Gimnazjum będą mieli wspólne spotkanie w Środę Popielcową po Mszy Świętej o 18:00 w kościele.

8. 7 marca rozpoczynamy w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie. Będą one przeprowadzane przez pięć czwartków, do 4 kwietnia. Koszt kursu 20 zł.

9. W poniedziałek wspomnienie św. Kazimierza. Pamiętajmy o Ks. Bp Kazimierzu Górnym i naszych solenizantach.

10. Intencje mszalne i ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej w Wielkim Poście.

12. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.