Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela „Ad Gentes”- Dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami – składka do puszek na misje.

2. W poniedziałek o 18:00 - kandydaci do bierzmowania z kl. VIII SP i III GIM będą mieli wspólną Mszę Świętą z kazaniem, a później próbę liturgii sakramentu bierzmowania.
3. We wtorek uroczystość św. Józefa. Wszystkim Józefom składamy serdeczne życzenia.

4. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45 (zachęcamy do pisania próśb).

5. W piątek o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci,
- o 17.00 adoracja, o 18.00 - Msza św., a po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich.
- o 20:00 zapraszamy na drogę krzyżową dla młodzieży i tych, którzy nie dadzą rady być na wcześniejszych nabożeństwach drogi krzyżowej.

6. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.10 – Zapraszamy i dziękujemy za obecność w nabożeństwach wielkopostnych.

7. Zachęcamy do zabrania do domów skarbonek wielkopostnych i do uczenia dzieci i nas samych, ofiarności na rzecz bardziej potrzebujących.

8. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odczytamy przyrzeczenie rozpoczynające 9 miesięczny okres trwania Adopcji –do Świąt Bożego Narodzenia. Osoby, które się na taką modlitwę zdecydują zobowiązane są do odmówienia codziennie jednaj tajemnicy różańcowej, przypisanej modlitwy i podjęcia jakiegoś postanowienia. W ten sposób będziemy się modlić w intencji Bogu wiadomego dziecka poczętego, zagrożonego zabiciem w łonie matki.

9. Intencje mszalne i ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Zachęcam do czytania w Wielkim Poście.

11. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.