Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. W tym tygodniu:

2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Po Mszy św. wieczornej, a więc ok. 18.30 udamy się na cmentarz, pod pomnik dzieci utraconych, aby odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji rodzin przeżywających stratę swego dziecka.

3. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45 (zachęcamy do pisania próśb).

4. W piątek o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci,
- o 17.00 adoracja, o 18.00 - Msza św., a po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich.
- o 20:00 zapraszamy na drogę krzyżową dla młodzieży i tych, którzy nie mogą być na wcześniejszych nabożeństwach drogi krzyżowej. Szczególnie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z rodzicami z kl. VIII SP i III GIM – wtedy zostaną rozdane im krzyże.

5. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.10 – Zapraszamy i dziękujemy za obecność w nabożeństwach wielkopostnych.

6. Rocznica I Komunii Świętej dla klasy IV SP odbędzie się w niedzielę 12 maja o 11:00.

7. W środę jak zwykle próba chóru (zapraszam nowych), a w piątek Akcja Katolicka (też zapraszam do udziału w tej aktywności).

8. Zapraszamy młode małżeństwa, które szukają dobrej wspólnoty na spotkanie w najbliższą sobotę o 19:00 na plebanię.

9. Dziękuję za składkę inwestycyjną.

10. Intencje mszalne i ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcam do czytania w Wielkim Poście.

12. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.

13. Na koniec zapraszam do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą.