Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu. W nadchodzącym tygodniu:

2. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45 (zachęcamy do pisania próśb).

3. W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00. Jest to także spowiedź rekolekcyjna.

4. W piątek o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci,
- o 17.00 adoracja, o 18.00 - Msza św., a po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich.
- o 20:00 zapraszamy na drogę krzyżową dla młodzieży i tych, którzy nie mogą być na wcześniejszych nabożeństwach drogi krzyżowej.

5. W sobotę – przeżywamy I sobotę miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie rozpoczniemy o godz. 17.10. Zapraszamy szczególnie uczniów kl. VI oraz wszystkich odprawiających sobie pięć pierwszych sobót miesiąca.

6. W niedzielę 7 kwietnia rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Zachęcamy do wzięcia udziału.

7. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.10 – Zapraszamy i dziękujemy za obecność w nabożeństwach wielkopostnych.

8. Ministranci i lektorzy mają obowiązkową zbiórkę z próbą liturgii Triduum w czwartek o 16:00.

9. Została wymieniona wykładzina na ławkach. Serdecznie dziękuję za pomoc pewnej osobie, która nie życzyła sobie, aby wymieniać ją z nazwiska.

10. Kończy się sezon grzewczy. Po rekolekcjach zostanie wyłączony piec w kościele. Tradycyjnie proszę o pomoc w pokryciu kosztów ogrzewania. Składka na ten cel w przyszłą niedzielę, mimo że jest to niedziela rekolekcyjna. Z opłatków mamy na ten cel 2206,36. Od 18.10 do 18.02 - ogrzewanie kościoła wyniosło 8 293,67.

11. Urząd Gminy ogłasza zbiórkę odpadów problemowych 6 kwietnia obok Domu Ludowego (plakat w gablocie).

12. OO. Kapucyni z Terliczki zapraszają na pielgrzymkę do Włoch 19-29 sierpnia (plakat).

13. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

14. Zachęcam do czytania w Wielkim Poście.

15. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.