Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczęliśmy czas naszych rekolekcji parafialnych, które zakończymy we wtorek. W nadchodzącym tygodniu:

2. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45 (zachęcamy do pisania próśb).

3. W piątek o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci,
- o 17.00 adoracja, o 18.00 - Msza św., a po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich ulicami naszej parafii. Rozpoczęcie w kościele, potem skręcamy za Domem Parafialnym, przez boisko sportowe, w kierunku szkoły, gdzie zakończymy naszą celebrację. Można zabrać świece.

4. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Uroczyste rozpoczęcie procesji z palmami i wejście do kościoła będzie miało miejsce przed Mszą św. o godz. 11.00 przy pomniku Jana Pawła II. Na innych mszach - poświęcenie palm(.) Zachęcamy do wzięcia udziału.

5. W niedzielę 14 kwietnia ostatnie Gorzkie Żale o godz. 15.15 wcześniej Koronka. Tradycyjnie - podczas tego nabożeństwa - składka na kwiaty do Bożego Grobu. Zapraszamy i dziękujemy za obecność w nabożeństwach wielkopostnych.

6. Zapraszamy rodziców z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii Świętej na pierwszą próbę w poniedziałek 8 kwietnia (jutro) o 16:30 w kościele.

7. Do chorych, którzy nie są zapisani na I soboty, ale chcą przyjąć sakramenty na święta, pojedziemy w Wielki Poniedziałek od 15:00. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii.

8. Spowiedź wielkopostna w Wielki Wtorek 16 kwietnia. Można już sobie zaplanować.

9. Zostały odnowione drzwiczki do Tabernakulum. Wywiezione zostały śmieci ze stodoły, z kościoła i plebanii. Dziękuję za pomoc osobom, które tego dokonały.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcam do czytania w Wielkim Poście.

12. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.