Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania
1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte o 6.00, 9.00, 11.00 i o 16.00.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. 7.00, 9.00, 11.00.

3. Każdego dnia tego tygodnia przed Mszą św. o godz. 17.45, kolejny dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia.

4. W przyszłą niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i godzinna adoracja. Kazania na Niedzielę Miłosierdzia wygłosi Ks. Infułat Wiesław Szurek. Będzie on także kaznodzieją odpustowym, podczas naszego odpustu parafialnego ku czci św. Wojciecha.

5. Odpust ku czci św. Wojciecha – patrona naszej parafii we wtorek 30 kwietnia o godz. 18.00. Przyjdźmy, oddajmy cześć naszemu Patronowi.

6. Przypominam, że nasz parafialny wyjazd na film „Miłość i Miłosierdzie” – wtorek, 23.04, o godz. 19.30 sprzed kościoła. Będą podstawione 2 autobusy. Seans rozpocznie się o godz. 20.00 w Galerii Rzeszów. Cena biletu wraz z dojazdem 20 zł. Jeśli ktoś ma jeszcze ochotę na wyjazd i zniżkę biletową, musi mi to zgłosić (zniżki są tylko dla grup) i sam zapewnić sobie transport.

7. Informujemy także, że bierzmowanie w naszej parafii będzie miało miejsce 26 kwietnia (piątek). W uzgodnieniu z rodzicami został przesunięty dzień rocznicy I Komunii Świętej. Nową datą tej uroczystości jest niedziela 19 maja o 11:00.

8. Składam serdeczne podziękowania za przygotowanie i uczestnictwo w nabożeństwach wielkiego postu i Triduum Paschalnego, za spowiedzi, komunie święte przyjęte, Gorzkie Żale i Drogi Krzyżowe.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Zachęcam do rozwijania czytelnictwa. Wszystko po 5 zł.

11. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie kościoła na Święta.