Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj Trzecia Niedziela Wielkanocna – w naszej parafii I Komunia święta dzieci z klasy III na Mszy św. o godz. 11.00. W najbliższym „Białym Tygodniu” zapraszam dzieci komunijne wraz z rodzicami na nabożeństwo majowe i Mszę św. Dziękuję także rodzicom za przygotowanie Kościoła i obejścia na tę Uroczystość. Na pozostałych Mszach św. – Adoracja. Składka na WSD Rzeszów.

2. Nabożeństwa majowe - każdego dnia o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, śpiew litanii i czytanka. O 18.00 Msza święta. W niedzielę i święta nabożeństwo majowe przed Mszą popołudniową o godz. 15.30. Zachęcamy udziału i do ustrojenia i odnowienia krzyży i kapliczek przydrożnych.

3. W tym miesiącu, na czas nabożeństw majowych, nie będzie różańca do Siedmiu Boleści, środowej nowenny, ani adoracji piątkowej.

4. W sobotę śpiewamy majówkę w Centrum Trzebowniska przy kapliczce p. Kusaj o godz. 19.00.

5. W poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski.

6. W przyszłą Niedzielę – Dobrego Pasterza – rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania.

7. W poniedziałek zbiórka ministrantów o godz. 18.30 wraz z jednym z rodziców w celu ustalenia wspólnego wyjazdu.

8. W sobotę wyjazd dzieci pierwszokomunijnych do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego – Łagiewniki.

9. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na coroczne spotkanie Katolickiej Odnowy w Duchu św. – wyjazd 17 maja (piątek) o godz. 12.30, nocleg, powrót 18 maja późnym wieczorem. Koszt 110 złotych. Zapisy Anna Brzeźniak tel. 785 191 086.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Dziękuję za rozwijanie czytelnictwa.

12. Zapraszam do sprzątania Kościoła tych, którzy mieli być w wczoraj, ale ze względu na I komunię zostali odwołani.